Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 205/50 R17 93W

Alliance

Alliance 030Ex AL30205/50 R17 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814933753
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  113,8 €

Цена по парче

113,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,32 €

Назад кон врвот