Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 195/60 R15 88H

Alliance

Alliance 030Ex AL30195/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814933746
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  87,9 €

Цена по парче

87,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,73 €

Назад кон врвот