Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 195/55 R16 87V

Alliance

Alliance 030Ex AL30195/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
4548515002738
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  71,1 €

Цена по парче

71,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот