Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 185/60 R15 88H

Alliance

Alliance 030Ex AL30185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814933777
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  58,4 €

Цена по парче

58,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот