Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 185/55 R15 82V

Alliance

Alliance 030Ex AL30185/55 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
4548515002707
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  61,1 €

Цена по парче

61,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот