Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 175/65 R15 84T

Alliance

Alliance 030Ex AL30175/65 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814933760
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  77 €

Цена по парче

77 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,73 €

Назад кон врвот