Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 175/65 R14 82T

Alliance

Alliance 030Ex AL30175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814933647
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот