Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 165/70 R14 81T

Alliance

Alliance 030Ex AL30165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814933630
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  68,5 €

Цена по парче

68,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,73 €

Назад кон врвот