Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 165/65 R14 79T

Alliance

Alliance 030Ex AL30165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
4548515002714
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  66,8 €

Цена по парче

66,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,73 €

Назад кон врвот