Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 805 265/70 R19.5 143/141J

Aeolus HN 805
Aeolus HN 805
Aeolus

Aeolus HN 805265/70 R19.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Aeolus
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
8717931523394
ЕУ Етикета:
C
C
76 dB

Највисока цена:  293,10 €

Цена по парче

293,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 49,09 €

Назад кон врвот