Споредете до 4 продукти:

Aeolus ASR69 315/70 R22.5 156/150L

Aeolus

Aeolus ASR69315/70 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Aeolus
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
8718858215010
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  420,50 €

Цена по парче

420,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот