Споредете до 4 продукти:

Aeolus AE39 650/65 R25 180B

Aeolus

Aeolus AE39650/65 R25 180B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Aeolus
Ширина:
650
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
180
Индекс на брзина:
B

Највисока цена:  3.065,00 €

Цена по парче

3.065,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 96,10 €

Назад кон врвот