Споредете до 4 продукти:

Acme WR 068 195/60 R12 104/102N

Acme WR 068 195/60 R12 104/102N

Acme

Acme WR 068195/60 R12 104/102N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Acme
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
N
EAN:
6973033760255
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  76 €

Цена по парче

76 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот