Споредете до 4 продукти:

Acme WR 068 185/60 R12 104/101N

Acme WR 068 185/60 R12 104/101N

Acme

Acme WR 068185/60 R12 104/101N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Acme
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
104/101
Индекс на брзина:
N
EAN:
6973033760262
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот