Споредете до 4 продукти:

Zmax X-Spider A/S 265/45 R20 108V

Zmax

Zmax X-Spider A/S265/45 R20 108V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zmax
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932094113530
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  134,2 €

Цена по парче

134,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,42 €

Назад кон врвот