Споредете до 4 продукти:

Zeetex HT1000 235/70 R16 106H

Zeetex

Zeetex HT1000235/70 R16 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300210009
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  129,8 €

Цена по парче

129,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот