Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (WY01) 215/75 R16 116/114R

Yokohama

Yokohama W.drive (WY01)215/75 R16 116/114R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
116/114
Индекс на брзина:
R
EAN:
4968814825034
ЕУ Етикета:
F
B
72 dB

Највисока цена:  215,1 €

Цена по парче

215,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,46 €

Назад кон врвот