Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V905) 295/40 R21 111V

Yokohama

Yokohama W.drive (V905)295/40 R21 111V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
295
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814880132
ЕУ Етикета:
C
C
74 dB

Највисока цена:  274,8 €

Цена по парче

274,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,46 €

Назад кон врвот