Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V903) 175/70 R14 88T

Yokohama

Yokohama W.drive (V903)175/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814911911
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  97 €

Цена по парче

97 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот