Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V902A) 235/50 R18 101V

Yokohama

Yokohama W.drive (V902A)235/50 R18 101V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814750503
ЕУ Етикета:
F
C
74 dB

Највисока цена:  208,4 €

Цена по парче

208,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот