Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V902A) 195/65 R14 89T

Yokohama

Yokohama W.drive (V902A)195/65 R14 89T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814750855
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  65,2 €

Цена по парче

65,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот