Споредете до 4 продукти:

Yokohama S.drive AS01 195/40 R16 80W

Yokohama S.drive AS01
Yokohama S.drive AS01
Yokohama

Yokohama S.drive AS01195/40 R16 80W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814998080
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  88 €

Цена по парче

88 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот