Споредете до 4 продукти:

Yokohama GT Special Classic Y350 165/80 R13 83H

Yokohama

Yokohama GT Special Classic Y350165/80 R13 83H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Yokohama
Ширина:
165
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814999483
ЕУ Етикета:
D
D
67 dB

Највисока цена:  101,2 €

Цена по парче

101,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот