Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar X-CV (G057) 265/50 R19 110W

Yokohama

Yokohama Geolandar X-CV (G057)265/50 R19 110W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814962166
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  142,7 €

Цена по парче

142,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот