Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar SUV (G055) 225/65 R16 100H

Yokohama

Yokohama Geolandar SUV (G055)225/65 R16 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814811815
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  143,8 €

Цена по парче

143,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот