Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar CV G058 225/65 R17 102H

Yokohama

Yokohama Geolandar CV G058225/65 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814988593
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  114,9 €

Цена по парче

114,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,21 €

Назад кон врвот