Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 235/70 R17 109H

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)235/70 R17 109H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814923013
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  156,9 €

Цена по парче

156,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот