Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter WY01 225/70 R15 112/110R

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter WY01225/70 R15 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
4968814937775
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  97,7 €

Цена по парче

97,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот