Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter WY01 215/70 R15 109/107R

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter WY01215/70 R15 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
4968814937782
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  122,8 €

Цена по парче

122,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот