Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter WY01 205 R14 109/107Q

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter WY01205 R14 109/107Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814937751
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  777 €

Цена по парче

777 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,97 €

Назад кон врвот