Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter WY01 195 R14 106/104Q

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter WY01195 R14 106/104Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814937737
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  86,5 €

Цена по парче

86,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот