Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter WY01 195/75 R16 107/105R

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter WY01195/75 R16 107/105R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
R
EAN:
4968814937607
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  111,3 €

Цена по парче

111,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот