Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter WY01 185/75 R16 104/102R

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter WY01185/75 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
185
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
4968814937805
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  81,7 €

Цена по парче

81,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот