Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V906) 225/50 R17 98V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V906)225/50 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814999087
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  131,7 €

Цена по парче

131,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот