Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V906) 205/55 R17 95V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V906)205/55 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814999100
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  134,4 €

Цена по парче

134,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,47 €

Назад кон врвот