Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 225/40 R18 92W

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)225/40 R18 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814911140
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  117,9 €

Цена по парче

117,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот