Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 215/50 R17 95V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)215/50 R17 95V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814911294
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  85,7 €

Цена по парче

85,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот