Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 205/50 R17 93V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)205/50 R17 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814911393
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  103,1 €

Цена по парче

103,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот