Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Van RY55 215/70 R16 108/106S

Yokohama

Yokohama BluEarth-Van RY55215/70 R16 108/106S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
108/106
Индекс на брзина:
S
EAN:
4968814941321
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  131,7 €

Цена по парче

131,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот