Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Van RY55 215/65 R16 109/107T

Yokohama

Yokohama BluEarth-Van RY55215/65 R16 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814941338
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  140,6 €

Цена по парче

140,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот