Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Van RY55 195/75 R16 107/105T

Yokohama

Yokohama BluEarth-Van RY55195/75 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814941253
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  91,2 €

Цена по парче

91,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот