Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth Van AS RY61 235/65 R16 121/119R

Yokohama

Yokohama BluEarth Van AS RY61235/65 R16 121/119R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/119
Индекс на брзина:
R
EAN:
4548515007603
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  131,9 €

Цена по парче

131,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот