Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth Van AS RY61 225/70 R15 112/110R

Yokohama

Yokohama BluEarth Van AS RY61225/70 R15 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
4548515007580
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  114,5 €

Цена по парче

114,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот