Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth Van AS RY61 215/70 R15 109/107R

Yokohama

Yokohama BluEarth Van AS RY61215/70 R15 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
4548515007559
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  108,5 €

Цена по парче

108,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот