Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth Van AS RY61 205/75 R16 110/108R

Yokohama

Yokohama BluEarth Van AS RY61205/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
4548515007573
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  108 €

Цена по парче

108 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот