Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth (RV-02) 225/55 R18 98V

Yokohama

Yokohama BluEarth (RV-02)225/55 R18 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814875503
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот