Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-GT (AE51) 205/55 R16 91W

Yokohama

Yokohama BluEarth-GT (AE51)205/55 R16 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814963491
ЕУ Етикета:
B
A
71 dB

Највисока цена:  66 €

Цена по парче

66 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот