Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-GT (AE51) 205/55 R16 91V

Yokohama

Yokohama BluEarth-GT (AE51)205/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814963095
ЕУ Етикета:
B
A
71 dB

Највисока цена:  64,7 €

Цена по парче

64,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот