Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-GT (AE51) 195/50 R16 88V

Yokohama

Yokohama BluEarth-GT (AE51)195/50 R16 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814963460
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  78,5 €

Цена по парче

78,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот