Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-ES (ES32) 205/55 R16 91V

Yokohama

Yokohama BluEarth-ES (ES32)205/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814925505
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  60,7 €

Цена по парче

60,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот